Marzenie o Świetle Reflektorów: Warsztaty Aktorskie dla Seniorów 

Na plakacie na zielonym tle z lewej strony mamy grafikę z taśmy filmowej i szpuli przedstawiającą mężczyznę we fraku, z muszka i w kapelusz. Po prawej stronie napis: 5 Wrocławskie Filmowe Centrum Seniora. Casting. 28 lutego 2024

 

Czas spełnić swoje aktorskie marzenia!  Czy kiedykolwiek marzyliście o chwili sławy na wrocławskiej scenie? Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na niezwykłe Warsztaty Aktorskie, które odbędą się w ramach 5. Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora! To wyjątkowa okazja, aby odkryć w sobie aktorską iskrę i wziąć udział w fascynującym świecie sztuki filmowej.


Casting odbędzie się 28 lutego 2024 r. w WCRS - Wrocławskiem Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, pokój 27.

Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście okazji uczestniczyć w warsztatach Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora, to ta propozycja jest idealna dla Was!

Na zgłoszenia do castingu czekamy do 23.02.2024 r. do godz. 13:00 pod numerem 71 772 49 48 lub 71 772 49 40 w godzinach 10:00 – 13:00 (pn.-pt.). Zapraszamy do niezapomnianej przygody aktorskiej!

A co najlepsze – udział w warsztatach jest ABSOLUTNIE BEZPŁATNY! Nie czekajcie dłużej! To może być Wasz czas na błysk światła rampy! Dołączcie do nas, poznajcie nowych przyjaciół, rozwijajcie swoje pasje i czerpcie radość z artystycznego działania!

Serdecznie zapraszamy do świata filmowego, gdzie marzenia stają się rzeczywistością! Odkryjcie w sobie aktorską pasję i pozwólcie, aby Wasza osobowość zabłysła na wrocławskiej scenie. Niech każdy z Was poczuje magię aktorstwa i weźmie udział w niezapomnianej podróży artystycznej.

Nie wahajcie się – zgłoście się na casting i otwórzcie drzwi do świata filmowej magii! Wrocławskie Filmowe Centrum Seniora to nie tylko miejsce, gdzie uczestnicy rozwijają swoje umiejętności aktorskie, ale również tworzą trwałe przyjaźnie i wspólnie odkrywają piękno sztuki filmowej.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i razem z Wami chcemy stworzyć niezapomnianą historię na wrocławskiej scenie filmowej. To Wasza szansa na błysk światła reflektorów – niech Wasze marzenia staną się rzeczywistością w magicznym świecie aktorstwa!

Termin