Rusza 5 Wrocławskie Filmowe Centrum Seniora!

Na plakacie na zielonym tle z lewej strony mamy grafikę z taśmy filmowej i szpuli przedstawiającą mężczyznę we fraku, z muszka i w kapelusz. Po prawej stronie napis: 5 Wrocławskie Filmowe Centrum Seniora. Spotkanie z aktorką Grażyną Wolszczak. Inauguracja. Miejsce: OH•KINO Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4. 26 lutego 2024 godz. 17:00

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich wrocławskich Seniorów na spotkanie inaugurujące piątą edycję Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora. To nie tylko okazja do rozwijania swojej pasji filmowej, ale także świetna możliwość integracji w wyjątkowym środowisku artystycznym.

W dniu 26 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 zaczynamy przygodę w OH•KINO Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4, Wrocław. 


To miejsce, gdzie spotka się miłość do kina i chęć poszerzania swoich horyzontów filmowych.

Zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie będą do odbioru od 21 lutego 2024 r. od godziny 9:00 w WCRS – WCS, pl. Dominikański 6, pokój 15. 
Nie może Was zabraknąć, gdyż czeka nas wiele fascynujących atrakcji!

Podczas spotkania będziecie mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach aktorskich, spotkaniach autorskich oraz poznania wybitnych postaci polskiego kina! Pan Stanisław Dzierniejko, pomysłodawca i koordynator WFCS, zaprezentuje program i omówi jego szczegóły. 

A to nie koniec niespodzianek! 

Gościem specjalnym tego spotkania będzie znana aktorka Grażyna Wolszczak!

Grażyna Wolszczak to wyjątkowa postać polskiego kina i teatru. Znana z licznych ról filmowych i teatralnych, zdobyła uznanie publiczności swoim niezwykłym talentem aktorskim i charyzmą sceniczną. Jej wszechstronność aktorska sprawia, że potrafi wcielić się w różnorodne postacie, budząc w widzach głębokie emocje i refleksje.

Jej obecność stanowi niezwykłą okazję dla wszystkich miłośników kina, aby spotkać się z prawdziwą legendą polskiego ekranu, wysłuchać jej cennych rad i podzielić się wspólną pasją do sztuki filmowej. 

Dołączcie do naszej filmowej przygody! Niech każdy kadr będzie dla nas inspiracją!

Informacje dodatkowe można uzyskać pod numerem telefonu 71 344 44 44.

Bądźcie z nami, bo wspólnie tworzymy niezapomniane chwile pełne magii kina!

Termin